دسته بندی : اخبار فرش19/05/04

کارگاه آموزشی سازمان جهانی مالکیت معنوی ویژه بازاریابی، تبلیغات و طراحی بسته‌‌بندی برای برخی محصولات ایرانی از جمله فرش دست‌باف برگزار شد.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | کارگاه آموزشی سازمان جهانی مالکیت معنوی ویژه بازاریابی، تبلیغات و طراحی بسته‌‌بندی برای برخی محصولات ایرانی از جمله فرش دست‌باف برگزار شد.


به گزارش طره، در این کارگاه دو روزه که با حضور همراهان منتخب وایپو، مشاور دفتر منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه این سازمان و با تدریس آقایان جولیو زانتی و صلاح‌الدین یوهاشم (مشاوران پروژه) به میزبانی مرکز مالکیت معنوی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور برگزار شد، مباحث متعددی درباره نام و نشان تجاری، چگونگی بازاریابی و نیز طراحی بسته‌بندی ارائه شد.
پروژه توانمندسازی محیط مالکیت معنوی به منظور تقویت رقابت‌پذیری محیط کسب‌وکار EIE)) یکی از پروژه‌های سازمان جهانی مالکیت معنوی در کشورهای عضو است که با هدف استفاده از ظرفیت‌های علائم و طرح‌های صنعتی و نشانه‌های جغرافیایی به منظور بهبود فضای کسب‌و‌کار و ایجاد مزیت رقابتی اجرا می‌شود.
با توجه به ثبت ۲۹ منطقه جغرافیایی فرش ایران در سازمان جهانی مالکیت فکری (وایپو)، چنین کارگاه‌ها و برنامه‌هایی می‌تواند به بهره‌گیری از این ثبت جهانی در مسیر بهبود کسب‌وکار فعالان فرش دست‌باف ایران یاری رساند.نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code