دسته بندی : اخبار فرش19/03/03

جوان­گرایی ویژگی اصلی در انتخابات اخیر اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران است. انتخابات اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران یکم اسفند ٩٧ برگزار شد و هوشنگ فاخر، احمد کریمى، على میرزازاده، عبدالله پلاسى، رضا صفرى، محسن طهرانیفرد، حمیدرضا ذوالانوارى، علانور توکلى، على آل احمد، مرتضى آقامیرى و حامد چمن‌رخ انتخاب شدند.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | جوان­گرایی ویژگی اصلی در انتخابات اخیر اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران است.


به گزارش طره، انتخابات اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران یکم اسفندماه ٩٧ برگزار شد و نام‌هاى زیر به عنوان هیئت ­مدیره جدید این تشکل انتخاب شدند:
هوشنگ فاخر، احمد کریمى، على میرزازاده، عبدالله پلاسى، رضا صفرى، محسن طهرانیفرد، حمیدرضا ذوالانوارى، علانور توکلى، على آل احمد، مرتضى آقامیرى و حامد چمن‌رخ
بر پایه این گزارش، مجمع عمومی و فوق­العاده اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران با حضور شماری از اعضا در تاریخ یکم اسفندماه ۱۳۹۷ در دفتر این تشکل در بازار تهران برگزار شد و از میان ۱۶ نامزد مطرح شده، ۱۱ تن به عضویت در هیئت­مدیره برگزیده شدند.
اتحادیه صادرکنندگان فرش ایران از دیرپاترین تشکل­های فعال در حوزه فرش دست­باف ایران است که آن­گونه که باید و شاید نتوانسته است در پیشبرد و بهبود امور این هنر- صنعت به ایفای نقش بپردازد و امید است در دوره پیش­رو کارآمدتر و اثرگذارتر فعالیت کند.نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code