دسته بندی : اخبار فرش19/06/16

انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران برگزار شد و اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان این تشکل علمی از سوی حاضران در مجمع عمومی این انجمن برگزیده شدند.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | انتخابات هیئت مدیره انجمن علمی فرش ایران برگزار شد و اعضای جدید هیئت مدیره و بازرسان این تشکل علمی از سوی حاضران در مجمع عمومی این انجمن برگزیده شدند.


به گزارش طره، در این انتخابات که عصر شنبه ۲۵ خردادماه سال ۱۳۹۸ با حضور نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مشارکت اعضای پیوسته این انجمن برگزار شد، به ترتیب آرای کسب شده آقایان «سیدجلال‌الدین بصام»، «حمید کارگر»، «ایمان زکریایی کرمانی»، «حجت‌اله رشادی» و «احمد اکبری» به عنوان اعضای هیئت مدیره جدید انجمن علمی فرش ایران برگزیده شدند.
همچنین به ترتیب آرای کسب شده آقایان «عبدالحسین قاسم‌نژاد»، «محمود برادران» و «مهدی ابراهیمی» به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
بر پایه این گزارش؛ همچنین آقایان «فتحعلی قشقائی‌فر» و «حسن خاتمی» به عنوان بازرس و آقای «هادی ابوذری» نیز به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.
بر پایه این گزارش، هیئت مدیره جدید در نخستین نشست خود پس از انتخابات، آقایان حمید کارگر و ایمان زکریایی کرمانی را به عنوان رئیس و نائب رئیس و آقای سیدجلال الدین بصام را به عنوان خزانه‌دار تعیین کردند.
گفتنی است؛ اعضای جدید هیات مدیره انجمن علمی فرش ایران کار خود را پس از ثبت رسمی به مدت ۲ سال آغاز خواهند کرد.نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code