دسته بندی : اخبار فرش19/04/14

با مصوبه هیئت وزیران از فروردین ۹۸ خروج فرش دست‌باف به همراه مسافر از کشور بدون محدودیت از نظر تعداد قطعات تا سقف ۲۴ مترمربع مجاز است. هر مسافر می‌تواند تا سقف ۲۴ مترمربع فرش دست‌باف و تا سقف ۴۰ مترمربع گلیم دست‌باف به همراه خود از کشور خارج کند و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش و گلیم همراه مسافر در سقف متراژ وجود نخواهد داشت.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | با مصوبه هیئت وزیران از فروردین ۹۸ خروج فرش دست‌باف به همراه مسافر از کشور بدون محدودیت از نظر تعداد قطعات تا سقف ۲۴ مترمربع مجاز است.


به گزارش طره، اصلاح تبصره ۲ ماده ۳۲ آیین‌نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار هیئت وزیران قرار گرفت و اکنون با ابلاغ معاون اول رئیس‌جمهور اجرایی شده است.
بر پایه این گزارش، هر مسافر می‌تواند تا سقف ۲۴ مترمربع فرش دست‌باف و تا سقف ۴۰ مترمربع گلیم دست‌باف به همراه خود از کشور خارج کند و محدودیتی از نظر تعداد قطعات فرش و گلیم همراه مسافر در سقف متراژ وجود نخواهد داشت.
گفتنی است پیش از این هر مسافر می‌توانست یک قطعه قالی یا دو قطعه قالیچه دست‌باف در مجموع تا ۲۴ مترمربع همراه خود از کشور خارج کند.


نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code