دسته بندی : اخبار طره19/08/26

کتاب «مدیریت تولید در هنر-صنعت فرش دست‌باف» به قلم «رضا الله داد» هم‌زمان با بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران منتشر و رونمایی شد.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | کتاب «مدیریت تولید در هنر-صنعت فرش دست‌باف» منتشر شد.


کتاب «مدیریت تولید در هنر-صنعت فرش دست‌باف» به قلم «رضا الله داد» هم‌زمان با بیست‌و‌هشتمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران منتشر و رونمایی شد.
به گزارش طره، در آیین رونمایی این کتاب در حاشیه بیست‌وهشتمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران، چند تن از روسای پیشین مرکز ملی فرش ایران (فیض‌الله عرب سرخی، مرتضی فرجی، فیصل مرداسی و حمید کارگر) و جمعی از صاحب‌نظران و فعالان فرش ایران حضور داشتند.
رضا الله داد به عنوان فردی که از پیشکسوتان تولید فرش بوده و افزون‌بر مدیریت در شرکت سهامی فرش ایران و همکاری مستمر با مرکز ملی فرش ایران، سابقه تدریس در دانشگاه را نیز داراست، در این کتاب کوشیده است فرایند سنتی تولید فرش را در نوشتاری سامان‌مند تدوین کند و الگویی عملیات فراروی دانشجویان و علاقه‌مندان قرار دهد.
در تدوین این کتاب ابوالقاسم وحیدی فردوسی و سیده عذرا یوسفی نیز با الله داد همکاری داشته‌اند و حمید کارگر به عنوان رئیس انجمن علمی فرش ایران مقدمه‌ای بر آن نوشته است.
کتاب «مدیریت تولید در هنر-صنعت فرش دست‌باف» در ۱۴۴ صفحه در هزار نسخه و با بهای ۴۵ هزار تومان عرضه شده است و انجمن علمی فرش ایران به عنوان مرکز پخش کتاب معرفی شده است.


نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code