اخرین نسخه های مجله هالی

hali

هالی

کلمه هالی به معنای فرش و قالی در زبان ترکی مدرن است. این کلمه در دست‌نوشته‌های به جا مانده از زمان عثمانی تا اواخر قرن نوزدهم به صورت کالی دیده می‌شود. هالی برگرفته از واژه قالی در زبان فارسی است. کلمه هالی در فارسی کلاسیک وجود داشته است و همچنان در فارسی مدرن وجود دارد. این کلمه از زبان فارسی به اردو، از ترکی عثمانی به ارمنی و سایر زبان‌ها از جمله قفقازی و بالکان راه یافت. درباره اصالت و ریشه نهایی این کلمه اطمینانی وجود ندارد، می‌تواند کلمه‌ای ترکی باشد یا سلجوقی.

مجله هالی به صورت فصل‌نامه و چهار بار در سال در ماه‌های مارچ، ژوئن، سپتامبر و دسامبر منتشر می‌شود.

پیگیری وضعیت سفارش
راهنما

شما برای اشتراک نشریه هالی از دو روش می‌توانید استفاده کنید:

روش اول که پیشنهاد ما به شماست؛ تکمیل فرم پویا همین برگه و پرداخت و ارسال آنلاین آن است.
شما می توانید با استفاده از درگاه های پرداخت آنلاین آرین پال، زرین پال و بانک ملت، بانک ملی، بانک پارسیان و بانک سامان پرداخت امن و مطمئن داشته باشید.

روش دوم؛ فرم اشتراک هالی را از اینجا دریافت کنید و پس از تکمیل، تصویر آن را به همراه کد یا تصویر فیش واریز حق اشتراک یکساله برای رایانامه طره info@torreh.net ارسال کنید.
شما می توانید به یکی از روش های زیر نسبت به پرداخت حق اشتراک نیز اقدام کنید
روش اول: کد #۱۰۰۰۶۲*۹۷*۷۸۸* را شماره‌گیری کنید، به درگاه حساب طره متصل می‌شوید. ازآنجا مبلغ اشتراک را به‌حساب طره واریز کنید.
روش دوم:
مبلغ اشتراک را به شماره کارت ۶۲۷۴۸۸۱۳۹۹۵۰۴۵۸۷ نزد بانک کارآفرین، به نام نشریه طره واریز کنید.
روش سوم:
مبلغ اشتراک را به شماره‌حساب ۰۲۰۰۳۵۰۸۸۷۶۰۱ نزد بانک کارآفرین، شعبه ناهید تهران (کد٠٠۶٣/٣) به نام نشریه طره واریز کنید.

تمدید اشتراک برای تمدید اشتراک مجدد فرم اشتراک را تکمیل و برای ما ارسال کنید. به صورت کلی در طول مدتی که مشترک مجله هالی هستید اگر اطلاعات اشتراک شما از قبیل نشانی پستی، تلفن تماس، ایمیل و … تغییر کرد می توانید تغییرات را به ایمیل info@torreh.net ارسال کنید تا همکاران ما در امور مشترکین به نحو مطلوب و سر وقت شماره های جدید را به دست شما برسانند.

طره برای مشترکان مجله هالی هزینه حمل و نقل با پست سفارشی را رایگان قرار داده است. اما چنانچه مایل به استفاده از سایر روش های پستی هستید می توانید روش مورد نظر را از بخش روش ارسال انتخاب کنید.