دسته بندی : اخبار فرش - تصاویر17/08/03

به مناسبت ورود هیات‌های خارجی برای حضور در آیین تحلیف ریاست جمهوری، پاویون جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه بین المللی مهرآباد به فرش‌های دست‌باف ایرانی آذین یافت. به گزارش طره به نقل از مرکز ملی فرش ایران، با هماهنگی دفتر ریاست جمهوری و با توجه به آنکه مقرر شد ورود و خروج سران کشورهای مختلف از پاویون VVIP ریاست جمهوری صورت پذیرد

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net |


به مناسبت ورود هیات‌های خارجی برای حضور در آیین تحلیف ریاست جمهوری، پاویون جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه بین المللی مهرآباد به فرش‌های دست‌باف ایرانی آذین یافت.
به گزارش طره به نقل از مرکز ملی فرش ایران، با هماهنگی دفتر ریاست جمهوری و با توجه به آنکه مقرر شد ورود و خروج سران کشورهای مختلف از پاویون VVIP ریاست جمهوری صورت پذیرد، دست‌بافته‌های ایرانی زینت‌بخش این پاویون ویژه شد.
بر پایه این گزارش با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده بین نهاد ریاست جمهوری، وزرات صنعت، معدن و تجارت (مرکز ملی فرش ایران) و شرکت سهامی فرش ایران، دست‌بافته‌هایی از این شرکت در طی روزهای گذشته زینت بخش فضاهای پاویون مذکور شد تا به هنگام ورود مهمانان خارجی به کشور، این هنر کهن ایرانی چشم‌نوازی کند.
گفتنی است آیین تحلیف ریاست جمهوری دوازدهم شنبه چهاردهم مرداد ۹۶ انجام خواهد شد.


نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | پایان پیام

1 دیدگاه

  1. مهدی گفت:

    ممنون از تصاویر بسیار زیباتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code