دسته بندی : اخبار فرش - تصاویر17/02/08

نمایشگاه «چله» با مشارکت گروهی از تولیدکنندگان فرش قم با عنوان «تیمچه» برگزار شد. به گزارش طره، در این نمایشگاه که در گالری آریانا در الهیه (فرشته) تهران برپا شد، حدود ۴۰ قطعه فرش نفیس دست‌باف از تولیدات گروه تیمچه در فضایی هنرمندانه به نمایش درآمد.

نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | نمایشگاه «چله» با مشارکت گروهی از تولیدکنندگان فرش قم با عنوان «تیمچه» برگزار شد.


به گزارش طره، در این نمایشگاه که در گالری آریانا در الهیه (فرشته) تهران برپا شد، حدود ۴۰ قطعه فرش نفیس دست‌باف از تولیدات گروه تیمچه در فضایی هنرمندانه به نمایش درآمد.

بر پایه این گزارش، نمایشگاه یادشده که از ۱۵ تا ۱۹ بهمن ماه برپا بود، مورد بازدید سفرای خارجی، معاون وزیر امور خارجه، رییس مرکز ملی فرش ایران، بازرگانان و صادرکنندگان فرش ایران و چهره‌های گوناگون فرهنگی و هنری قرار گرفت.

پخش فیلم‌های قدیمی از هنر-صنعت فرش دست‌باف در کنار سخنرانی‌های تخصصی با موضوع فرش و انتشار کتاب مجموعه آثار به نمایش درآمده در چله نیز از چاشنی‌های این نمایشگاه بود.


Chele (4)Chele (7)Chele (11)Chele (17)Chele (23)Chele (24)Chele (25)Chele (26)Chele (27)Chele (28)Chele (29)Chele (31)Chele (34)Chele (35)Chele (1)


نشریه فرش دستباف ایران طره | TORREH.net | پایان پیام

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code