دسته بندی : دسته‌بندی نشده22/02/09

| TORREH.net |بیست و نهمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران که قرار بود اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار شود باز هم به تعویق افتاد. به گزارش طره، این نمایشگاه […]

نشریه فرش دستباف ایران طره| TORREH.net |بیست و نهمین نمایشگاه فرش دست‌باف ایران که قرار بود اسفندماه ۱۴۰۰ برگزار شود باز هم به تعویق افتاد.


به گزارش طره، این نمایشگاه که بیش از ۲ سال از دوره پیشین خود فاصله گرفته است باز هم از آسیب‌های همه‌گیری کرونا در امان نماند و به زمان نامعلوم دیگری موکول شد.

این سومین بار در دو سال اخیر است که برگزاری مهمترین رویداد سالانه فرش دست‌باف در کشور با تعویق و تأخیر رو‌به‌رو می‌شود و ناتوانی برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران را در طراحی و اجرای این رویداد به تصویر می‌کشد.

نمایشگاه بیست و نهم فرش پس از ۲۸ دوره برگزاری بی‌وقفه، برای نخستین بار در سال گذشته به‌علت شیوع کرونا با درنگ رو‌به‌رو شد و بدون آن‌که برنامه‌ریزی و تدبیر خاصی در شیوه، زمان یا مکان برگزاری آن صورت پذیرد یا همسان با برخی نمایشگاه‌های بین‌المللی فرش به‌صورت آنلاین برپا شود، به سال ۱۴۰۰ موکول شد.

در سال جاری نیز ابتدا برای برگزاری نمایشگاه در هفته اول شهریورماه اطلاع‌رسانی و اقدام شد و در آخرین روزها خبر لغو آن منتشر شد و سپس اجرای این رویداد در اسفندماه در دستور کار قرار گرفت که باز هم با وقفه مواجه شد.

در شرایطی که دیگر نمایشگاه‌ها در داخل یا خارج از کشور با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شوند یا با تدبیر برگزارکنندگان از ظرفیت‌های اجرای مجازی و فروش‌های آنلاین بهره گرفته می‌شود، نمایشگاه فرش دست‌باف با بی‌برنامگی و تأخیرهای چندباره رو‌به‌رو شده است.

امیدواریم شهریور ۱۴۰۱ افزون بر پایان همه‌گیری کووید-۱۹ شاهد برگزاری نمایشگاه فرش دست‌باف ایران باشیم.


نشریه فرش دستباف ایران طره| TORREH.net | پایان پیام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code